Baby Sensory Signbook

Çocuk Yetiştirme
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - £2.99
  • Boyut 99.8 MB
  • Version 1.1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Kwebl BV
Mobil cihazınızın sayesinde minik bebeğiniz ile daha kolay ve verimli bir şekilde iletişim kurmanız artık daha kolay.

Mobil cihazınızın sayesinde minik bebeğiniz ile daha kolay ve verimli bir şekilde iletişim kurmanız artık daha kolay.

Çünkü Baby Sensory Signbook uygulaması sizlere tam destek sağlayacak bir uygulamadır. Baby Sensory Signbook uygulaması doğumdan 13 aya kadar öğrenme ve gelişim için eksiksiz bir yaklaşım sunan ilk bebek programı olarak karşımıza çıkan ve bu konuda başarılı bir uygulamadır. Tek yapmanız gereken İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza uygulamamıza ücret ödeyerek indirmek.

Hayatın önemli ilk yıllarında değerli anıları canlandırmak, eğitmek ve sağlamak için tasarlanan program, 2008 yılından bu yana hem ulusal hem de uluslararası düzeyde birçok ödüle layık görülmüştür. Yaptığımız her şey çocukluk gelişiminde 35 yılı aşkın uzman araştırmasının desteğini almıştır.

Baby Sensory uygulamasıyla, erken iletişimi mümkün kılmak için tüm resmi işaretleri kolayca öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz. Bu, daha güçlü bir ebeveyn ve çocuk bağını oluşturur ve erken dil gelişimini uyarır. Hatta en küçük bebek neye ihtiyaç duyduklarını ve nasıl hissettiğini anlatmak istiyor. Fakat kendilerini sözlü olarak ifade edemiyorlar ve ihtiyaçları karşılanmazsa ağlayabilirler. İmzalama, bebeğinizin ihtiyaçlarını ifade etmesine yardımcı olur ve ebeveynlik tahminini alır.

Daha Fazla Göster
Baby Sensory Signbook indir
DİĞER SÜRÜMLER